Kurumsal

Selsan, 1976'dan itibaren kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep ve ambalaj sektöründeki müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Selülozik Tiner, Sentetik Tiner, Rapid Tiner ve diğer inceltici kimyasallar gruplarında her zaman kaliteli hammaddeyle özel formüller üretip hizmet vermektedir. Aynı zamanda Selsan, güçlü lojistik altyapısıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan malları zamanında teslim ederek üretimlerini aksatmadan, dürüst bir tedarikçi olarak kimyasallar pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Kalite Politikamız

Kalitemizi her zaman ön planda tutarak, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini esas almak,

Kaliteli ürün – uygun fiyat politikasıyla hatasız verimli hizmet sunmak

Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamı sağlamak

Misyonumuz

Kıvanç Kimya olarak “selsan” ve “kıvanç” markalarımızla, istek ve beklentilere uygun hareketle; bilgilerimizi, değerlerimizi ve iletişimimizi arttırmak suretiyle, sektörde sürekli gelişimi ile örnek bir kuruluş olarak, markalarımızı daima ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için; dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizden ödün vermeden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, yurtiçi, yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daima ileri hedefle, sürekli büyüyerek lider firma olarak devamlılığımızı sürdürmek.